صندلی ماساژور بست رست با معرفی 4 مدل Best Rest - فروشگاه صندلی ماساژور

نوشته شده توسط: علی آهنگر
5 سال قبل
1629 بازدید

صندلی ماساژور بست رست راه حلی مناسب برای رهایی از گرفتگی و کوفتگی عضلات پس از یک تمرین سخت ورزشی و یا فعالیت شدید روزانه است.

ماساژ بدن بهترین گزینه برای داشتن جسم و اعصابی راحت و آرام است.

صندلی ماساژ بست رست با طراحی منحصر به فردی که دارد می تواند قسمت های مختلف بدن، از جمله سر، گردن، شانه، کمر، ساق و کف پا را با شیوه های مختلف و هوشمند مورد ماساژ قرار دهد.

به طور کلی تنش های روزانه در ناحیه گردن و سرشانه وجود دارند، به همین دلیل با ماساژ این قسمت از بدن احساس آرامش و راحتی به فرد منتقل می شود.

ویژگی صندلی ماساژ بست رست

در صندلی ماساژور Best Rest با استفاده از تکنولوژی نوین و پیشرفته سعی شده است تا ماساژ موثری بر اندام های مختلف بدن ایجاد شود تا بدن نیرو و قوای مجدد خود را کسب نماید، همچنین یک ماساژ با کیفیت به داشتن خوابی راحت کمک می کند.

استرس های روزانه زندگی باعث می شود تا بیشتر افراد با ذهنی هوشیار به خواب روند و از این رو ممکن است خوابی راحت نداشته باشند و در طول شب نیز ذهن آنها درگیر مسایل روزانه باشد و در نتیجه هنگام صبح با احساس خستگی و کوفتگی از خواب بیدار شوند و همواره ذهنی آشفته و خسته داشته باشند.

ماساژ قسمت های مختلف بدن در انتهای یک روز پر تنش به راحتی میتواند جسم و ذهن را تقویت نماید و در نتیجه خوابی راحت را برای فرد به ارمغان بیاورد.

معرفی صندلی ماساژور بست رست

معرفی صندلی ماساژور بست رست

صندلی ماساژ بست رست همان ابزاری است که می توانید با مناسب ترین هزینه و کمترین میزان فضا، با کیفیت ترین خدمات ماساژ را دریافت نمایید.

از ماساژ همواره به عنوان یکی از خدمات لاکچری یاد می شود، اما باید بدانید که ماساژ جایگاه ویژه ایی در طب و پزشکی نیز دارد. بسیاری از بیماری ها با ماساژ قسمت های مختلف بدن مانند کف پا قابل درمان و پیشگیری است.

تاریخچه شرکت بست رست

شرکت بست رست یکی از شرکت های موفق در زمینه تولید محصولات ماساژ است. این شرکت در ایالت متحده آمریکا واقع شده است و از پرسنل متخصص و پیشرفته ترین تکنولوژی برای تولید محصولات خود استفاد می نماید.

تولیدات شرکت بست رست تنها محدود به صندلی ماساژ نمی شود. هدف برند بست رست تولید محصولات متنوع در زمینه ماساژ است.

برخی از این ابرازها با انرژی برق کار می کنند و برخی دیگر به صورت دستی قابل استفاده هستند.

از ویژگی های شرکت بست رست این است که توانسته به طور جداگانه محصولاتی را برای قسمت های مختلف بدن طراحی و تولید کند و بنابراین پاسخگوی نیاز و توان مالی افراد بسیار زیادی است.

محصولات شرکت بست رست :

ماساژور گردنی بست رست، ماساژور کتف و شانه بست رست، بالش طبی بست رست، ماساژور پشت و کتف بست رست، روکش صندلی بست رست، ماساژور ده سر بست رست، ماساژور پا بست رست، بالشتک ماساژور بست رست.

توجه به جزئیات، در نظر گرفتن نیاز مشتری، شناسایی قسمت های مختلف و حساس بدن، استفاده از روش های مختلف ماساژ، کیفیت مواد اولیه برای ساخت محصولات و ماساژ موثر و مفید باعث شده است تا برند بست رست به یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات ماساژ تبدیل شود.

محصولات شرکت بست رست برای تمامی سنین مناسب است و استفاده از آنها محدودیت سنی و یا جنسیتی ندارد.

استفاده از این محصولات برند بست رست به ورزشکاران حرفه ایی نیز توصیه می شود، چرا که به راحتی می تواند اسپاسم عضلانی را کاهش دهد.

انواع مدل صندلی ماساژور بست رست

در انواع مدل صندلی ماساژ بست رست از بهترین روکش های صندلی و ابزار مکانیکی برای ساخت صندلی ماساژ استفاده شده است.

استفاده از کیسه های هوا، روش های مختلف ماساژ، اسکنر بدن، مونیتور و گرمکن از جمله امکانات صندلی ماساژ بست رست است.

انواع صندلی ماساژور بست رست

انواع صندلی ماساژور بست رست

استفاده از کیسه های هوا شیوه ایی متداول در صندلی های ماساژ است. این کیسه ها با توجه به مدل صندلی در قسمت های مختلفی مانند کمر، نشیمنگاه، سرشانه و گردن تعبیه می شود و با کم و زیاد شدن جریان هوا ماساژی با کیفیت و موثر را برای قسمتهای مختلف بدن فراهم می کند.

کم و زیاد شدن فشار کیسه های هوا باعث می شود تا ضربات ریز و ممتدی به اندام های مختلف بدن وارد شود. این شیوه از ماساژ دقیقا شبیه ماساژ های دستی است و همان تاثیر و اثربخشی را بر روی اندام های بدن می گذارد.

مدل صندلی ماساژور Best Rest

در برخی از انواع مدل صندلی ماساژور Best Rest، در قسمت های مختلف صندلی المنت تعبیه شده است.

استفاده ازالمنت انرژی گرمایی را تامین می کند. گرم نگه داشتن اندام در کنار ماساژ به طور قابل توجهی باعث راحتی بدن و از بین بردن گرفتگی و کوفتگی عضلات و ماهیچه ها می شود. المنت با توجه به مدل محصول در قسمت های مختلف صندلی ماساژور Best Rest صورت می پذیرد.

از انواع صندلی ماساژور بست رست می توان به این موارد اشاره کرد:

صندلی ماساژ بست رست Best Rest SF 766 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest RT 8301 ، صندلی ماساژ بست رست ۷۷۱۰ Best Rest RT ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest 8710 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest RT 6910 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest 6710 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest BR 6100 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest SF 640 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest RT 6710S ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest RT 8600 ، صندلی ماساژ بست رست Best Rest RT 6228 .

انواع صندلی ماساژ بست رست و تنوع ماساژ در آن

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید صندلی ماساژور بست رست با استفاده از چه تکنیکی اقدام به ماساژ اندام های مختلف بدن می نماید. در مدل های قدیمی صندلی ماساژ از ویبره و یا همان لرزش برای ماساژ استفاده می شد.

از دیگر تکنیک های ماساژ در صندلی ماساژور Best Rest می توان این موارد را نام برد: مالشی، ضربه ایی، شیاتسو، مشتی.

صندلی ماساژور بست رست Best Rest SF- 766

صندلی ماساژور بست رست Best Rest SF- 766، دارای ۱۰۴ سانتی متر طول، ۸۷ سانتی متر عرض و ۱۵۰ سانتی متر ارتفاع است. شکل ماساژ در این صندلی به صورت L شکل بوده و اندازه آن به ۱۲۰ سانتی متر می رسد.

صندلی ماساژور Best Rest SF 766

صندلی ماساژور Best Rest SF 766

این محصول در ناحیه نشیمنگاه، کمر، دست و ساق پا مجهز به کیسه هوا است. با تهیه این مدل صندلی ماساژور بست رست می توانید از چهار نوع برنامه ماساژ به صورت اتوماتیک استفاده نمایید. با استفاده از این محصول می توانید حالت بی وزنی را تجربه نمایید.

از دیگر ویژگی های این صندلی می توان به این موارد اشاره کرد: ماساژ کف پا با استفاده از تکنیک رولینگ، تغییر زاویه پشتی و ماساژور پا، قابلیت پخش موسیقی با AUX .

صندلی ماساژور Best Rest RT- 8301

صندلی ماساژور بست رست Best Rest RT- 8301 ، از طراحی منحصر به فرد و زیبایی برخوردار است. با خرید این مدل صندلی ماساژ از برند بست رست Best Rest می توانید در ناحیه پشت بدن از شش نوع ماساژ بهره ببرید.

بسیاری از صندلی های ماساژ قابلیت پخش موزیک را دارند، نکته قابل توجه در صندلی ماساژور بست رست RT- 8301 این است که می تواند بین ماساژ و موسیقی در حال پخش، هماهنگی ایجاد کند.

پخش موزیک در هنگام ماساژ دارای اهمیت است، چرا که برای درمان بسیاری از بیماری های روحی از موزیک درمانی استفاده می شود. صندلی ماساژور بست رست RT- 8301 مجهز به صفحه نمایشگر لمسی است و موسیقی آن از طریق اسپیکر و هدفون قابلیت پخش دارد.

ویژگی صندلی ماساژ Best Rest RT- 8301

از مهم ترین ویژگی های این صندلی می توان به ماساژ کف پا اشاره کرد. ماساژ کف پا با استفاده از تکنیک رولینگ انجام می شود و سرعت آن نیز قابل تنظیم است. ماساژ کف پا با استفاده از تکنیک رولینگ یکی از رایج ترین انواع ماساژ در صندلی های ماساژور است.

صندلی ماساژور Best Rest RT 8301

صندلی ماساژور Best Rest RT 8301

در این محصول از کیسه های هوا در قسمت های گردن، مچ و کف دست، ساعد، بازو، کف و ساق پا و نشیمنگاه استفاده شده است.

علاوه بر تعبیه کیسه هوا در قسمت نشیمنگاه از تکنیک ماساژ ویبره نیز در این قسمت استفاده شده و قابلیت حرکت به چپ و راست نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

با تهیه این مدل صندلی ماساژ از برند بست رست Best Rest می توانید حالت zero gravity را نیز تجربه کنید. در این حالت احساس بی وزنی خواهید داشت، یعنی فشار در تمام نقاط بدن یکسان خواهد بود.

صندلی ماساژور Best Rest RT- 6228

با خرید صندلی ماساژور بست رست Best Rest RT- 6228، می توانید از چهار برنامه ماساژ به طور اتوماتیک برای کل بدن استفاده نمایید. در این محصول در ناحیه نشیمنگاه، کف و ساق پا از کیسه های هوای ماساژ دهنده استفاده شده است.

صندلی ماساژور بست رست RT 6228

صندلی ماساژور بست رست RT 6228

پنج برنامه ماساژ دستی این محصول شامل:

ماساژ مالشی، ضربه ایی، شیاتسو، مشتی، ترکیب ضربه ایی و مشتی است.

در طراحی این صندلی از تکنیک کشش برای رهایی اندام ها از تنش بهره برده شده است. در قسمت کف پا از سیستم رولینگ برای ماساژ استفاده شده، که سرعت آن نیز قابل تنظیم است.

در این صندلی قسمت کمر توسط شش گوی ماساژ دهنده، ماساژ داده می شود. در این صندلی ماساژ بست رست سنسورهایی تعبیه شده است که می تواند محل دقیق شانه و کمر را تشخیص داده و ماساژ هر قسمت را به طور جداگانه و موثر انجام دهد.

صندلی ماساژور Best Rest RT-6710S

صندلی ماساژور بست رست Best Rest RT-6710S ، دارای سه برنامه ماساژ به صورت سه بعدی است. این صندلی دارای ۱۶۰ سانتی متر طول، ۸۴ سانتی متر عرض و ۱۱۸ سانتی متر ارتفاع و قدرتی برابر با ۲۴۰ وات است.

صندلی ماساژور بست رست RT 6710S

صندلی ماساژور بست رست RT 6710S

در این مدل کیسه های هوا در ناحیه بازو، کتف، نشیمنگاه، کمر، دست و پاها تعبیه شده است. C ، L و CS سه شکل متفاوت برای ماساژ در این نوع از صندلی ها است. در این محصول بدن به حالت L قرار گرفته و ماساژ داده می شود.

طول ماساژ در این محصول به ۱۶۰ سانتی متر می رسد. در ناحیه گودی کمر، نشیمنگاه و کف پا از تکنیک رولینگ برای ماساژ بهره برده می شود.

استفاده از گرمکن در نواحی ساق و کف پا، نشیمنگاه، پشت و کمر از دیگر ویژگی های صندلی ماساژور بست رست RT6710 است. این محصول نیز همانند دیگر صندلی های پیشرفته ماساژ دارای حالت بی وزنی و یا همان zero gravity است.

یکی از مشخصه هایی که این مدل از صندلی ماساژ بست رست را از دیگر صندلی های ماساژ متمایز می کند، حرکت گهواره ایی آن است که اصطلاحا به Rocking Chair معروف است. در این محصول پخش موزیک از طریق بلوتوث نیز امکان پذیر است.

صندلی ماساژور بست رست Best Rest RT-8600

در صندلی ماساژور بست رست Best Rest RT-8600، برای ماساژ پشت بدن از شش گوی ماساژ دهنده و در قسمت کف پاها نیز از روش رولینگ بهره برده شده است.

در این صندلی نیز همانند دیگر صندلی های مدرن ماساژ از کیسه هوا و المنت جهت ماساژ انگشتی و تولید گرما استفاده شده است. کیسه های هوا در ناحیه کتف، بازو، نشیمنگاه، دستها، کمر و پاها در نظر گرفته شده اند.

صندلی ماساژور بست رست RT 8600

صندلی ماساژور بست رست RT 8600

از دیگر ویژگی های صندلی ماساژ بست رست RT-8600 می توان به این موارد اشاره کرد: سیستم نورپردازی LED ، قابلیت پخش موزیک با استفاده از بلوتوث و ماساژ ویبره در قسمت نشیمنگاه اشاره کرد.

قیمت صندلی ماساژور بست رست

در تعیین قیمت صندلی ماساژ بست رست میزان بهره مندی آن از امکانات بسیار اهمیت دارد. هر چقدر صندلی ماساژ بست رست از امکانات کمتری برخوردار باشد به همان میزان از قیمت پایین تری بهره مند خواهد بود.

توصیه می شود با توجه به نیاز خود از مدل های مختلف صندلی ماساژور اطلاعات کافی به دست آورید و سپس اقدام به خرید آن نمایید. از سویی دیگر برای خرید صندلی ماساژ بست رست تنها یک بار هزینه میکنید و می توانید در پایان روز به راحتی بدن و ذهنی آرام داشته باشید بدون آنکه مجبور باشید از منزل خارج شوید و به کلینیک های مخصوص ماساژ مراجعه کنید.

بنابراین با یکبار هزینه کردن می توانید سلامتی را برای خود پس انداز کنید.

خرید صندلی ماساژور بست رست

خرید صندلی ماساژور بست رست از طریق فروشگاه های آنلاین به راحتی امکان پذیر است. آی ریلکس یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین در این زمینه است. با خرید از این فروشگاه آنلاین می توانید از گارانتی محصول، قطعات و خدمات پس از فروش بهره مند شوید.

در این مرکز سی ماه گارانتی سلامت ماندگار به مشتری ارائه خواهد شد و در کنار آن قطعات محصول نیز به مدت ده سال ضمانت می شوند. مجموعه آی ریلکس ماموریت خود را ارائه بهترین کیفیت و خدمت رسانی برای مشتریان تعریف کرده است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *