صندلی لاکچری زیبا در 3 مدل صندلی برقی - فروشگاه صندلی ماساژور

نوشته شده توسط: علی آهنگر
3 ماه قبل
118 بازدید

صندلی لاکچری را بصورت مقابل تعریف می کنیم ، صندلی برقی را می توان انواعی از صندلی لاکچری دانست که زمانی که از آن برای سالن های زیبایی، مراکز ماساژ و کلینیک های زیبایی استفاده می شود، می تواند بر محیط آن ها از نظر زیبایی و جذابیت تاثیرگذار باشد، چراکه طراحی ظاهری این نوع از صندلی ها به گونه ای منحصربه فرد انجام شده است.

آیا این مدل از صندلی لاکچری که در داخل تولید می شود با نمونه های خارجی تفاوت دارد؟

جواب به این سوال مثبت می باشد، چراکه صندلی هایی که در ایران تولید می شوند مشابه مدل های خارجی خود می باشند، اما مدل های خارجی دارای امکانات بیشتر، کیفیت بالاتر و مدرن تری می باشند.

درواقع بیشترین شباهت این صندلی ها به مدل های خارجی از نظر شکل ظاهری آن ها می باشد. چراکه کشورهای خارجی دارای سابقه تولید و قدمت بیشتری در زمینه تولید صندلی لاکچری نسبت به شرکت های ایرانی هستند.

چرا باید از صندلی لاکچری در سالن زیبایی خود استفاده نماییم؟

از انواع صندلی لاکچری مورد استفاده در سالن های زیبایی می توان موارد زیر را معرفی کرد:

۱- صندلی لاکچری برقی MB03

ولین مدل از این سری که می توان به آن اشاره کرد، صندلی برقی MB03 می باشد.

انواع صندلی لاکچری

انواع صندلی لاکچری

در ساختار آن از مواد چوبی، چرم و اسفنج با دانسیته ی بالا استفاده شده است و امکان تهیه آن در دو رنگ سفید و بژ برای خریداران فراهم می باشد. این مدل بیشتر برای استفاده در سالن های آرایشی مناسب می باشد.

طول ۲۰۵ در عرض ۸۵ ابعادی است که این صندلی دارا می باشد که می توان ارتفاع آن را در ۶۰ الی ۹۰ سانتی متر تنظیم کرد.

گذشته از استفاده از این مدل در سالن های زیبایی طراحی آن ها به گونه ای انجام شده است که استفاده از آن ها در باشگاه، کلینیک های زیبایی و مراکز ماساژ برای ماساژ پاها با آب گرم درخور توجه می باشد.

از ویژگی های فنی این مدل می توان به استفاده از سه موتور در ساختار صندلی لاکچری، آسان بودن جابه جایی و حمل و نقل آن، وجود چرم نرم و ضد آب این صندلی ها اشاره کرد.

زمانی که از این مدل صندلی برای سالن های مختلف استفاده می شود می توان آن ها را برای قسمت های مختلفی مثل زانو تنظیم کرد و با استفاده از زوایای مختلفی که دارد می توان به عنوان تکیه گاه های مختلف از آن استفاده کرد.

۲- صندلی برقی سه تکه سالن های زیبایی

صندلی لاکچری دیگری که در اختیار خریداران قرار گرفته است صندلی برقی سه تکه سالن های زیبایی Electric Beauty Chair می باشد که در بسیاری از نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود این مدل هنوز برای بسیاری از افرادی که خواهان استفاده از این نوع از صندلی ها می باشند ناشناخته می باشد.

صندلی لاکچری برقی سه تیکه

صندلی لاکچری برقی سه تیکه

از جمله ویژگی های آن منحصربه فرد آن ها می توان به مواردی مثل دارا بودن موتور الکتریکی برای تنظیم ارتفاع ساده اشاره کرد که به کاربر امکان می دهد تا ارتفاع آن را از حداقل ۶۰ تا حداکثر ۸۵ سانتی متر تنظیم کند.

به اعتقاد بسیاری استفاده از این مدل از صندلی ها می تواند در درمان بیماری های مختلف نیز موثر باشد.

تنظیم این مدل صندلی در ارتفاع مورد نظر کاری است که می توانید آن را به صورت دستی انجام دهید.

استفاده از صندلی های برقی یا صندلی لاکچری یکیاز مواردی هستند که می توانید از آن ها برای ماساژ قسمت های مختلف استفاده نمایید. بسیاری از افراد این مدل را برای کلینیک های زیبایی نیز مورد استفاده قرار می دهند.

۳- صندلی ماساژ برقی

از دیگر مدل های صندلی لاکچری می توان به صندلی برقی ماساژ اشاره کرد. این صندلی نیز مانند سایر صندلی های برقی تولید شده برای ماساژ بسیار مناسب می باشد.

از جمله ویژگی های این نوع از صندلی لاکچری می توان به مدل آن اشاره کرد که MB03 می باشد.

افرادی که خواهان خرید این نوع از صندلی ها هستند می توانند آن را در دو رنگ سفید و بژ تهیه کنند و برای اهداف گوناگونی که در نظر دارند مورد استفاده قرار دهند.

صندلی ماساژ لاکچری

صندلی ماساژ لاکچری

از جمله کاربردهایی که برای این نوع از صندلی ها شناخته شده است می توان به ماساژ پاها با آب گرم معدنی، ماساژ نقاط مختلف بدن، کلینیک های زیبایی و باشگاه ها اشاره کرد.

این مدل از صندلی لاکچری را می توانید در ابعادی به طول ۲۰۵ در عرض ۸۰ در تهیه کنید که ارتفاع آن حداقل در ۶۰ تا حداکثر ۹۰ سانتی متر قابل تنظیم می باشد.

استفاده از ۳ موتور در این نوع از صندلی لاکچری یکی از موارد منحصربه فردی است که باعث شده است کار حمل و نقل و جابه جایی آن به سادگی انجام شود و آن را در هر نقطه و هر فضایی که مناسب می دانید قرار دهید.

ویژگی صندلی لاکچری برای ماساژ

صندلی ماساژ لاکچری ، صندلی برقی که از چوب ساخته شده است و در سالن های ماساژ جهت انجام انواع مختلفی از ماساژ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. درواقع زمانی که از این نوع از صندلی ها استفاده می شود هم مشتری احساس راحتی خواهد و هم فرد متخصص می تواند کار خود را با دقت و به درستی انجام دهد.

زمانی که از این نوع از صندلی لاکچری استفاده می کنید هم باعث زیبایی سالن کار خود خواهید شد و هم  بسیاری از نیازهای مشتریان خود را در زمینه های مختلف زیبایی و ماساژ برطرف خواهید کرد.

از دیگر مشخصات این نوع از صندلی لاکچری که بسیار مورد توجه می باشد می توان به انعطاف پذیر بودن آن ها اشاره کرد.

قیمت صندلی لاکچری

قیمت صندلی لاکچری

در طراحی این مدل راحتی مشتری بسیار مورد توجه طراحان آن قرار گرفته و باعث تولید صندلی هایی با تکیه گاه مناسب برای مراجعان شده است که امکان جابه جایی و لم دادن را برای آن ها در زوایای مختلف فراهم آورده است.

چرمی که در ساختار صندلی لاکچری قرار گرفته خاصیت ضدآبی به آن بخشیده و احساس راحتی بیشتری را برای مشتریان فراهم آورده است تا در هنگام ارایه خدمات توسط مراکز مختلف، آن ها احساس آرامش داشته باشند.

صندلی های تولید شده در این سبک دارای تکیه گاه قابل تنظیم و زوایای مختلفی می باشند که مراجع می تواند روی آن بنشیند و یا به طور کامل برروی آن دراز بکشد.

پایه های صندلی های لاکچری به گونه ای طراحی شده است که قابل تنظیم می باشند از این رو زمانی که شما از آن ها استفاده می کنید در قسمت پاهای خود احساس آرامش خواهید کرد.

 

 

 

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *